EXAMINE THIS REPORT ON کارشناسی ماشین

Examine This Report on کارشناسی ماشین

Examine This Report on کارشناسی ماشین

Blog Article

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خودرو پردازش هوشمند است.

بر اساس نتایج این کارشناسی ها که علاوه بر کارشناسی بدنه خودرو شامل کارشناسی فنی، آپشن ها، جلوبندی و… می باشد، قیمت نهایی اتومبیل اعلام شده و خریدار باتوجه به این نکات تصمیم خود را برای خرید می گیرد.

این موضوع به این دلیل است میزان زمان صرف شده به منظور کارشناسی رنگ خودرو با مدل های مختلف، متفاوت است؛ به عنوان مثال بررسی وضعیت یک خودروی جدید با آپشن های گوناگون نیازمند تجهیزات پیشرفته و زمان کارشناسی بیشتری نسبت به یک خودروی ساده است.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

چگونگی کارشناسی رنگ خودرو در محل

بلاگفرصت‌های شغلیقوانین و مقرراتدرباره کارنامهحریم خصوصی

حین انجام کارشناسی خودرو در محل چه مواردی مورد بررسی قرار خواهند گرفت؟

پس از پایان کار تشخیص رنگ ماشین برگه کارشناسی رنگ و بدنه اتومبیل و کارشناسی خودرو مورد نظر به خریدار و فروشنده تحویل داده میشود و قیمت واقعی خودرو بر اساس بررسی های کارشناسی بدنه خودرو به دو طرف اعلام میشود.

پس از بررسی قیمت کارشناسی خودرو لازم به ذکر است که، با این همه صحبت از تعمیر و نگهداری رنگ اتومبیل، آیا رنگی با نگهداری کم وجود دارد که به خوبی کثیفی ??????? ???? ????? را پنهان کند؟ خودروهای نقره‌ای رنگ، بهترین رنگ‌ها را برای پنهان کردن لکه‌ها دارند.

آیا پس از ثبت درخواست کارشناسی امکان تغییر زمان یا محل بازدید و مدل خودرو وجود دارد؟

در دوره جامع کارشناس خودرو جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به این دو مورد به صورت کامل و جامع پرداخته می‌شود و فراگیران با کسب تجربه در این دوره آموزشی آماده ورود به بازار خودرو خواهند شد.

همچنین میزان کارکرد خودرو، با بررسی و کارشناسی مشخص می‌شود. در ادامه برخی از بخش‌های خودرو که در کارشناسی خودرو در محل بررسی می‌شوند را مرور می‌کنیم.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

ارائه گزارش یا برگه معتبر کارشناسی بدنه خودرو به طرفین ( هم خریدار و هم فروشنده).

Report this page